KALENDARZ WYDARZEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Drukuj

Aktualności

Letnie koncerty
22 lipca 2020

Lato w pełni, z tej okazji zapraszamy na dwa letnie koncerty w bielańskich parkach.

Pierwszy z dwóch letnich koncertów w otoczeniu bielańskiej zieleni odbędzie się w Parku Olszyna a na scenie wystąpi MEGITZA.

Urodzona w Zakopanem w wieku 16 lat sama wyemigrowała do USA, gdzie ożyło jej marzenie o dzieleniu się muzyką, która od zawsze pulsowała w jej góralskich żyłach.

Krytycy opisują jej muzykę jako „muzyka na nowe milenium”. Doszukują się w niej inspiracji kulturą bałkańską, latynoską, etno-jazzem, popem, reggae, a nawet rockiem; lecz to nie gatunki muzyczne, a ludzkie życie i uczucia niezmiennie pozostają kompozycyjnym kompasem Megitzy. Dopełnieniem niebanalnego charakteru artystki jest jej kontrabas.

Data: 26 lipca 2020 r.
Godz.: 19.00.
Miejsce: Park Olszyna
WSTĘP WOLNY!
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona.

Na drugi koncert zapraszamy do Parku Stawy Kellera, gdzie wystapi MARIUSZ DYBA

Prawdopodobnie najlepszy ratownik wśród muzyków i najlepszy muzyk wśród ratowników. Prawdopodobnie najlepszy ratownik wśród muzyków i najlepszy muzyk wśród ratowników. Osobowość, wokalista, multiinstrumentalista. Znany szerszej publiczności jako zwycięzca V edycji IDOLA. Każdy jego występ emanuje siłą. Niebanalne aranżacje i hipnotyzujący głos, zabierają słuchacza w podróż, która zmienia coś na zawsze. Niespotykana wrażliwość muzyczna i wykonania, które dodają do znanych odbiorcom utworów kolejne pokłady semantyczne i emocjonalne. W autorskich kompozycjach i przy doborze materiału do interpretacji coverowej, czerpie z szerokiej gamy inspiracji muzycznych z różnych dekad i gatunków muzycznych.  Mając kilkaset przebojów różnych gatunków muzycznych w repertuarze i lata doświadczenia scenicznego, w tej formule wokalista sam akompaniuje swoim występom przy pomocy gitar i loop station, buduje narracje, przekazuje najczystsze emocje pozostawiając publiczność w poczuciu, że ich życie stało się właśnie bogatsze. 

W trakcie letniego koncertu towarzyszyć mu będzie wybitny gitarzysta Slavek Pogoda, znany z musicali Hair, Little Horror Shop, La Bizzarre du Mouin Rouge, Jesus Christ Superstar, Evita czy Mamma Mia. 

Data: 23 sierpnia 2020 r.
Godz.: 19.00.
Miejsce: Park Stawy Kellera
WSTĘP WOLNY!
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona.

Pliki do pobrania:
elephant