Wersja graficzna
KALENDARZ WYDARZEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
DZISIAJ NA BIELANACH
Już po raz drugi zapraszamy mieszkańców Warszawy do spotkania podczas Święta Starych Bielan, które w tym roku odbędzie się w niedzielę, 15 lipca
więcej
Grające Podwórka to cykl letnich koncertów w przestrzeni bielańskich podwórek. Przyjeżdżamy z muzyką pod Wasze okna :)
więcej
Muzyka na Wodzie, czyli III Letnie Koncerty na Wawrzyszewie - Liza Wesołowska (sopran) & Przyjaciele
więcej
Tradycyjnie z początkiem lata, zapraszamy wszystkich kinomanów na kolejną odsłonę FILMOWEJ STOLICY LATA na Serku bielańskim.
więcej
Przed nami wielkie sportowe emocje. Już od wtorku, 19 czerwca zapraszamy na Bielański Serek (przy stacji metra Słodowiec) gdzie w zorganizowanej STREFIE KIBICA będziemy mogli ...
więcej
« »

Tradycyjnie z początkiem lata, zapraszamy wszystkich kinomanów na kolejną odsłonę FILMOWEJ STOLICY LATA na Serku bielańskim.

W środę 11 lipca br. rozpoczynamy piątą już edycję naszego wakacyjnego cyklu. Co rok o tej porze penetrujemy zielone zakątki naszej dzielnicy i poznajemy je bliżej pod kątem przyrodniczym.

Podczas koncertu zostaną zaprezentowane utwory znane i lubiane z kręgu muzyki klasycznej oraz pełne przepięknych melodii przeboje muzyki operowo – operetkowej.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce trzy audioprzewodniki po Bielanach zrealizowane w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2017. Do wyboru są trzy trasy tematyczne, które oprowadzą Państwa po terenie naszej Dzielnicy.
ZOBACZ RÓWNIEŻ
elephant
Projekt i wykonanie AI