Wersja graficzna
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.
więcej
Serdecznie zapraszamy na ostatni już z cyklu wykład i wycieczkę w ramach projektu budżetu partycypacyjnego pn. „Poznaj Warszawę wczoraj i dziś poprzez jej sławnych mieszkańców”.
więcej
Serdecznie zapraszamy pełnoletnich mieszkańców naszej Dzielnicy na bezpłatne, ogólnodostępne zajęcia sportowe prowadzone w ramach programu „Bielańskie Czwartki Sportowe”.
więcej
To wydarzenie skierowane do kolekcjonerów, hobbystów oraz miłośników przedmiotów z historią.
więcej
« »

uż w najbliższą niedzielę, 23 września na „Serku Bielańskim” przy stacji metra Słodowiec będzie okazja do odbycia podróży w czasie.

Mam 60 lat. To dobry wiek, by nieco się „odświeżyć”, prawda? Dzięki wsparciu mieszkańców Bielan, pod opieką Urzędu Dzielnicy Bielany udało się – po przejściu długiej serii zabiegów upiększających – właśnie odzyskałam swój wygląd z młodości.

Archidiecezjalny Zespół Domowej Opieki Paliatywnej oraz Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany zapraszają na recital Edyty Geppert z udziałem Piotra Matuszczyka (fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka), wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

Kolejny miesiąc cyklu pt. „Moc kobiety” przed nami. Dedykowany dla kobiet, które chcą się rozwijać, są aktywne zawodowo oraz dla tych, które czują, że własną kobiecość zagubiły gdzieś w natłoku obowiązków rodzinnych i zawodowych, a teraz pragną ją odnaleźć i czerpać z niej siłę.
ZOBACZ RÓWNIEŻ
elephant
Projekt i wykonanie AI