KALENDARZ WYDARZEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Sala Konferencyjna Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica, ul. Duracza 19, (I piętro).
więcej
Projekt Women’s Run & more łączy ludzi o podobnych pasjach i celach, pragnących dbać o swoje zdrowie, kondycję fizyczną i dobre samopoczucie. Jego celem jest zachęcenie jak ...
więcej
Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na WAKACJE Z PRZYRODĄ I PRZYGODĄ - zajęcia przyrodnicze, naukowe i recyklingowe na bielańskich placach zabaw.
więcej
Spacery z Jarosławem Zielińskim
więcej
« »

Zapraszamy do bielańskiej kawiarni LiteraCafe na spotkanie pt. "Jak na karuzelę, to na Bielany! Ale dlaczego właściwie Bielany?". Poprzez ulice i place warszawskich Bielan poprowadzi nas varsavianista, Jarosław Zieliński.

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz mieszkańcy Starych Bielan zapraszają na odsłonięcie muralu dedykowanego parze architektów bielańskich osiedli mieszkaniowych Marii i Kazimierzowi Piechotkom.

Tematem spaceru będą dzieje dawnych osad w rejonie skarpy wiślanej, rozwiniętych wokół Rudawki, Stawu Marymonckiego i Stawów Kellera. Na trasie obejrzymy relikty dawnej zabudowy oraz osobliwości natury – koryto dawnej Kaskady, Stawy Kellera i relikty Rudawki, a także współczesne osiedla i ...

Lubicie JOGĘ, a może KARATE? Od soboty, 18 czerwca zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia sportowe. Zajęcia będą się odbywały w każdą sobotę do 17 września.
ZOBACZ RÓWNIEŻ
elephant
Projekt i wykonanie AI