« »

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół publicznych i niepublicznych z dzielnic m.st. Warszawy - Żoliborza i Bielan. Termin nadsyłania prac: do 31 sierpnia 2020 r. Termin rozstrzygnięcia konkursy: wrzesień 2020 r.

Warsztaty, spotkanie sąsiedzkie, wspólne działanie, wydarzenie kulturalne? Masz pomysł na inicjatywę kulturalną i chcesz zrobić coś wspólnie z nami? Zgłoś swój projekt– a my pomożemy Ci go zrealizować.

Zapraszamy Was na wyprawę nie tylko na zakupy do zaufanego dostawcy pożywienia ale i na wyprawę po darmowe pożywnie prosto do matki natury. Pokażemy jak wykorzystać moc kiełków przygotowując sycące i odżywcze dania, które dodatkowo wspomogą oczyszczanie ciała na wiosnę.

Przed nami kolejny koncert! Tym razem z okazji święta Dnia Matki. To będzie wyjątkowe święto. W czasie epidemii wiele naszych Mam będzie na posterunku. To m.in. lekarki, pielęgniarki i sanitariuszki, które niosą pomoc chorym. Wielu z nich nie spotkamy osobiście i nie uściskamy.

UWAGA! Konkurs „Bądź EKO na Bielanach” przedłużony. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związaną z pandemią koronawirusa i wynikającymi z niej restrykcjami, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, wprowadzamy następujące zmiany w przebiegu tegorocznej edycji ...
ZOBACZ RÓWNIEŻ
elephant
Facebook Instagram Youtube
Projekt i wykonanie AI