Bielański Gród jest częścią ogólnopolskiego projektu Piastowski Gród, realizowanego z okazji wypadającej w 2016 r. 1050-tej rocznicy założenia Państwa Polskiego.
więcej
Mamy dobrą informację dla miłośników jazdy na łyżwach. Już w najbliższą sobotę, 2 stycznia otwieramy bielańską ślizgawkę.
więcej
"Pani z przedszkola" to obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina...
więcej
Prelekcje Jerzego Snakowskiego mają formę scenicznego show wypełnionego rozmowami, muzyką wykonywaną na żywo, nagraniami, poważną refleksją, anegdotami i żartami.
więcej
« »

Antonina Krzysztoń „Dziękuję za miłość” – koncert z zespołem z okazji św. Walentego 14 lutego godz. 18:00 Dobre Miejsce, ul. Dewajtis3, Warszawa. Mistyczna pieśniarka wystąpi wraz z zespołem prezentując zarówno nowy jak i przekrojowy repertuar, ale przede wszystkim utwory o miłości.

Zapraszamy w Wielki Post na wystawę tematyczną "Jezus Frasobliwy" szczególnie związaną z Męką Pańską w postaci rzeźb z Podhala pochodzących z prywatnej kolekcji ks. Stanisława Popisa.

Już od 10 lat bielańskie Podziemia Kamedulskie, porównywalne do krakowskiej Piwnicy pod Baranami goszczą światowe gwiazdy jazzu. Przy okazji obchodów X-lecia Jazzu w Podziemiach Kamedulskich powstała wystawa fotograficzna Józefa Woźniaka pt. "Pstrykam jazz na Bielanach".
ZOBACZ RÓWNIEŻ
elephant
Projekt i wykonanie AI