Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny! Serdecznie zapraszamy!
więcej
Wraz z początkiem wiosny, zapraszamy 6 kwietnia na trzecie w tym roku warsztaty florystyczne! ;)
więcej
Otwarta impreza organizowana przez Dzielnicę Bielany oraz Fundację Wszystkie Mazurki Świata.
więcej
Spotkanie poprowadzi Małgorzata Marczewska - artcoach, trener, fundatorka i założycielka Fundacji „Polska Jest Kobietą”, pomysłodawczyni i właścicielka LABlife.
więcej
Serdecznie zapraszamy pełnoletnich mieszkańców naszej Dzielnicy na bezpłatne, ogólnodostępne zajęcia sportowe prowadzone w ramach programu „Bielańskie Czwartki Sportowe”.
więcej
« »

Trwają zapisy na zajęcia "Artystą być. Warsztaty plastyczne" organizowane w ramach budżetu partycypacyjnego na 2017 rok.

Ruszyły zapisy na "Warsztaty czytelniczo-multimedialne" organizowane w ramach budżetu partycypacyjnego na 2017 rok, w Zespole Szkół nr 124 przy ul. Conrada 6.

W ramach budżetu partycypacyjnego na 2017 rok zapraszamy na cotygodniowe zajęcia dla uczniów pragnących rozwijać swoje zainteresowania przyrodnicze w ramach projektu "Świat pod lupą".

Podczas spotkań dowiesz się na nich, jak czytać etykiety i rozróżniać dobry skład kosmetyków od potencjalnie szkodliwego. Poznasz ciekawe i nieskomplikowane receptury wyrobów naturalnych, czyli takich o najwyższej jakości, pozbawionych chemicznych substancji drażniących.
ZOBACZ RÓWNIEŻ
elephant
Projekt i wykonanie AI