Imprezę poprowadzą Witaminka z Groszkiem, promując proekologiczny styl życia.
więcej
Serdecznie zapraszamy 29 października (sobota) o godz. 18.00 na koncert Kamili Lewickiej "Dziennik mojej podróży"
więcej
Usłyszymy najbardziej znane kompzycje Theloniousa Monka, jednej z największych legend światowego jazzu, co ciekawe - w wersji wokalnej, przygotowane przez dwie swingujące ...
więcej
Spotkania adresowane są do rodziców, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności wychowawcze i pogłębiać wiedzę psychologiczną, która pozwoli im lepiej towarzyszyć dzieciom w rozwoju.
więcej
Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy zapraszają na koncert Aloszy Awdiejewa z okazji Bielańskich Dni Seniora.
więcej
« »

Zapraszamy na jesienne koncerty z cyklu "Jazz w Podziemiach Kamedulskich na Bielanach", które zapowiadają się międzynarodowo.Już 27 października o godz. 19.00 wystąpi ILONA DAMIĘCKA & FRANCESCA BARTAZZO QUARTET.

Dla wszystkich miłośników historii – o Bielanach, na kartach literatury m.in. Henryka Sienkiewicza. Opowieści przeplatane fotografiami najciekawszych miejsc dzielnicy. W trakcie spotkania konkurs, a do wygrania książka „Bielany – przewodnik historyczny” Jarosława Zielińskiego.

Zapraszamy 23 października (niedziela) o godz. 12.30 na spotkanie z cyklu „Podróżniczek - bajka hinduska”. W programie: spektakl Teatru Wariacja „ O motylu co tupał nóżką…” oraz animacje plastyczne.

Koncert edukacyjny Filharmonii Narodowej dla dzieci „Pod boki i z przytupem". Nowy cykl „Spotkań z Muzyką” otworzy koncert taneczny, jak zawsze barwny i widowiskowy, mający jednak wyjątkowe znaczenie.
ZOBACZ RÓWNIEŻ
elephant
Projekt i wykonanie AI