Wiosenny cykl Piosenka Autorska w Podziemiach Kamedulskich rozpocznie się recitalem Katki Koteckiej.
więcej
Młodzieńcza energia, szaleństwo i kreatywność - w tych słowach można opisać polsko-izraelski projekt perkusisty Adama Zagórskiego, saksofonisty Macieja Kądzieli oraz izraelskiego ...
więcej
Warto zarezerwować sobie ten termin 21 kwietnia (sobota), godz. 18.00 – i przyjść do Bielańskiego Ośrodka Kultury na Goldoniego 1 na świetny koncert pt. „Melodie z wielkiego ...
więcej
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat do udziału w kolejnej edycji ogólnodzielnicowego konkursu plastycznego „Bądź EKO na Bielanach”.
więcej
Dorobek trzech pokoleń artystów z rodziny Jarnuszkiewiczów tworzących przy ul. Magiera na Bielanach, został doceniony i wyróżniony.
więcej
« »

Na tych warsztatach poznasz pierwsze kroki niezbędne do zaprojektowania biznesu życia. Biznesu, opartego na pasji, który daje planowane zyski, rozwija nas, wzbogaca świat, daje pieniądze, satysfakcję i radość.

Na kolejny poranek muzyczny z cyklu "Rozśpiewane SMYki w świecie MUzyki" zapraszamy już 6 maja. Tym razem bohaterem spotkania będzie instrument – ksylofon.

Wiosenny cyklu Piosenka Autorska w Podziemiach Kamedulskich rozpocznie się recitalem Katki Koteckiej.

Młodzieńcza energia, szaleństwo i kreatywność - w tych słowach można opisać polsko-izraelski projekt perkusisty Adama Zagórskiego, saksofonisty Macieja Kądzieli oraz izraelskiego kontrabasisty Ehuda Ettuna.
ZOBACZ RÓWNIEŻ
elephant
Projekt i wykonanie AI